Podprsenky korzetové

SPECIALS
Tuto tvarovanou a lehce vyztuženou podprsenku jistě vysoce oceníte pro její přizpůsobivost, neboť ramínka lze zcela odepnout, nosit za krkem, křížem, hodí se i pod topy odhalující záda. S touto podprsenkou si můžete obléci cokoliv.
Komplet tvoří:
- ramínka ze stejného materiálu
- průhledná ramínka
- průhledná zádová část
Stane se nejvšestrannější součástí vašeho šatníku! Stylová elegantní podprsenka balkonového střihu krásně dotváří dekolt, má lehce tvarované vyztužené košíčky a bezešvý zádový díl. Také dvojitá špagetová ramínka jsou multifunkční. Vedle toho vám nová vyztužená dekoltová podprsenka díky vyjímatelným vycpávkám umožňuje libovolně měnit velikost poprsí. Širší pás pod prsy je velmi pohodlný a bezešvý zádový díl je dokonale hladký. Ramínka ušitá ze stejné látky lze připnout na mnoho způsobů, čímž se z této podprsenky stává kousek pro každou příležitost. Lehce vyztužená a tvarovaná podprsenka bez ramínek se pak hodí i pod ty nejodvážnější svršky. Lichotivý střih lehce zvedá vaše poprsí a skvěle sedí. Tato podprsenka poskytuje dostatečnou podporu, naprosté pohodlí, pod oblečením je zcela nenápadná a také krásně vypadá.
Díky inovativnímu střihu bude tato bezešvá balkonová podprsenka vypadat úžasně pod jakýmkoli topem. Dvojitá špagetová ramínka sedí na ramenech daleko od sebe a kostice jsou uprostřed spojeny k sobě, což vám vykouzlí opravdu svůdný dekolt.Košík  

(prázdný)

Novinky

No new products at this time