Společnost SEDRA Spodní prádlo se zabývá prodejem spodního prádla od poloviny devadesátých let. V současnosti je jediným dovozcem značky After Eden a Promise do České republiky. V roce 2005 jsme navázali spolupráci s holandskou společností Elbrina Foundations BV (nyní The Body Cover Group) a od té doby jsme jejím výhradním dovozcem do České republiky. Společnost Elbrina byla založena v roce 1981 jako malá rodinná firma. Jejím mottem byla myšlenka, že nic není tak osobního jako spodní prádlo a žádná žena ani tělo není stejné.

      Společnost The Body Cover Group vlastní v současnosti několik módních značek: After Eden, After Eden Sensitive, After Eden Beachwear, Boobs & Bloomers, Boobs & Bloomers Beach, Nickey Nobel a Elbrina.

     Dnes tato společnost patří mezi přední evropské producenty spodního prádla. Ve svých výrobních závodech zaměstnává přes 5000 zaměstnanců po celém světě s důrazem na dodržování kvality a pracovních podmínek. V roce 2010 bylo v Holandsku otevřeno nové moderní vývojové a distribuční centrum, které odpovídá současným moderním trendům.

     V roce 2011 jsme se stali výhradním dovozcem do České republiky i pro španělskou společnost PROMISE, která se zabývá výrobou spodního a nočního prádla a plavek.  Tato společnost má kořeny v roce  1988. Pravidelně uvádí na trh kolekci prádla a pyžam pro jarní a letní období a druhou pro chladnější zimní měsíce. A celoročně je v nabídce základní kolekce prádla PROMISE 365 Everyday Wear.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

No new products at this time